10 jaar geleden
Verkiezing ‘Jong Management Entrepreneur of the Year’
De verkiezing JM Jonge Ondernemer van het Jaar wordt jaarlijks georganiseerd door Jong Management kring Utrecht. Leden uit alle JM-kringen in Nederland kunnen zich inschrijven voor de felbegeerde cup. De genomineerden worden geselecteerd op basis van de omzetgroei in % over de afgelopen drie jaar.
De jury
-Thijs Otto van Es, partner House of Performance (juryvoorzitter)
-Marijke van Kan, voorzitter Jong Management Nederland
-Stijn Nijhuis, eigenaar VoiceWorks (winnaar editie 2014)
-Rob Eradus, partner BDO en Voorzitter VNO NCW kring Utrecht
La Souris
Armando Muis begon zijn onderneming door 5 voertuigen te importeren uit China met de visie om iets op te zetten voor het geval hij na zijn toenmalige bouwopleiding weinig werk zou hebben gezien de economische crises. Hij zette zijn troeven in op 3 sterke punten: online marketing, goedkoopste aanbieder door eigen import met doorlevering aan particulieren en het neerzetten van een eigen merk scooters genaamd ''La Souris'' welke een Franse vertaling van zijn achternaam ''de muis'' is. De winsten werden door de ondernemer direct geïnvesteerd om grotere voorraden scooters en onderdelen aan te kunnen leggen en de website en advertenties te verbeteren.
Op dit moment staat het merk La Souris op de 8ste plek van Nederlandse snorscooter verkopen. La Souris scooters onderscheidt zich sterk van haar concurrenten vanwege de directe import en doorlevering naar particulieren en niet middels een dealer netwerk. Tevens is het bedrijf ook het snelst groeiende merk binnen de top 10 scooters.
Jong Management
Leden van Jong Management zijn: ondernemer, directeur of leidinggevende (managementrol) binnen een organisatie of bedrijf. Jong Management (JM) is de aan VNO-NCW gelieerde vereniging voor ondernemers, directeuren en managers tot 40 jaar. De vereniging telt circa 1000 leden.
Meer informatie: www.lasouris.nl www.jmondernemervanhetjaar.nl
Copyright foto: ©Fotostudio Seibella
Op de hoogte blijven van onze updates?