Hier zijn de mogelijkheden onbegrensd
De Rabobank is een veelzijdige bank. Zo zijn ondernemers met internationale ambities er prima op hun plaats. Immers, de bank beschikt over een wereldwijd netwerk van accountmanagers voor het bedienen van internationaal actieve klanten. Tegelijkertijd verzekert de Rabobank startende ondernemers van een perfecte verzekering. Een goed voorbeeld is de ZeZa verzekering van Interpolis; de perfecte verzekering voor ondernemingen tot vijf medewerkers.
Terug naar het internationale gedeelte. Want ondernemers die ook buiten Nederland actief zijn, zullen zeker waardering hebben voor de International Desks die de Rabobank in het buitenland heeft. Daarmee worden Nederlandse klanten met inter-
nationale ambities perfect bediend. Met 2000 vestigingen in 43 landen heeft de Rabobank namelijk professionals, die alles weten van de financiële, juridische en fiscale regels ter plekke. De klant hoeft voor deze kennis overigens niet eens zelf naar het buitenland. Hij kan gewoon bij zijn eigen accountmanager van de Rabobank terecht.
Zeker van je zaak met ZeZa
Die onbegrensde mogelijkheden gelden bij de Rabobank echter niet alleen voor ondernemingen met internationale ambities. Rabobank heeft ook ambitieuze startende ondernemers van alles te bieden. De ZekerVanJeZaak® polis (ZeZa) bijvoorbeeld. Een nieuwe verzekering waarmee kleinere ondernemers zelf bepalen wat zij binnen hun onderneming willen verzekeren en wat niet. Bijzonder aan dit product is dat het de ruimste dekking van Nederland heeft, waardoor een ondernemer zeker weet dat hij niet voor onaangename financiële verrassingen komt te staan.
Meegroeien
Een ander bijzonder aspect aan Interpolis ZekerVanJeZaak® is dat de verzekering met een ondernemer meegroeit, qua omzet, personele bezetting en bijvoorbeeld inventaris. En mocht een ondernemer toch niet helemaal tevreden zijn, dan kan hij per direct zijn verzekering aanpassen of geheel opzeggen. Terwijl ook het afsluiten van zo’n polis in een uurtje is geregeld. In feite is alleen een telefoontje voor meer informatie (ook over internationaal zakendoen!) sneller gepleegd. Nog handiger is wellicht een bezoekje aan de standnummer 44 op de Zakenmanifestatie de Graafschap. Over onbegrensde mogelijkheden gesproken!
oost-gelderland business | beurs special | maart 2009
zakenmanifestatie de graafschap